11 november 2021 om 17:28
< 1 min lezen

Boekenbon Literatuurprijs 2021 gewonnen door Wessel te Gussinklo

Wessel te Gussinklo heeft de Boekenbon Literatuurprijs 2021 gewonnen. Die kreeg hij voor zijn boek Op weg naar De Hartz. De jury vond het boek waar je maar moeilijk van los kon komen. Te Gussinklo ontvangt hiervoor een bedrag van 50.000 euro. Dit meldt de NOS.

Twee jaar geleden won de schrijver dezelfde prijs, al heette deze toen nog de Bookspot Literatuurprijs. Dat was toen voor het boek De Hoogstapelaar. Op weg naar De Hartz is het vierde boek uit de serie rondom hoofdpersoon Ewout Meyster. Het is een terugblik op de periode dat Ewout als negentienjarige kennismaakte met filosofie en psychologie.

Overige genomineerden

Andere genomineerden waren De terugkeer van Esther Gerritsen, De geschiedenis van mijn seksualiteit van Tobi Lakmaker, Het boek Daniel van Chris de Stoop en Al het blauw van Peter Terrin.

Door: Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Verzekeringsmaatschappij ZLM biedt BHV-training voor in de eigen woning aan

    Gisteren om 08:52
    • Cursussen

    Aanvullende onderwijsbegroting met 400 miljoen extra aan bezuinigingen aangenomen door Eerste Kamer

    28 oktober 2025 om 14:52

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant